Author: m***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 滿意
顏色: 臟橘色
Price: HK$160.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Gold |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 290 g |
| 長度 | 81 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb25092402554299636 |
Overall Rating: 4.89/5
Author: m***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 滿意
顏色: 臟橘色
Author: m***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very nice and straight
顏色: 金色 | 1 photo(s)
Author: s***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: حلوووووووووووووووووووووووووووووووووووو
顏色: 灰色
Author: t***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: good quality thx shein
顏色: 灰色